Teraapia

Milline ma olen terapeudina

Oma käänulisel teekonnal iseendani olen kogunud toeka tööriistakasti, kust leiab sobiva meetodi väga erinevateks olukordadeks. Sellest veelgi olulisemaks pean emotsionaalset kontakti kliendiga ja intuitsiooni kutsumist abiliseks.

Meist igaühes on seesmine tervendaja, kes teab parimat teed. Minu ülesanne terapeudina on luua võimalus kliendil kohtuda oma sisemise tarkusega – ja ime sünnibki.

Holistiline lähenemine

Keha, meel ja vaim on tervik. Meie mõttemallid – ka teadvustamata – loovad meie reaalsust. Meie hingehaavad põhjustavad kehalisi probleeme. Lahendamata minevikuvalu teeb meid väiksemaks kui võiksime olla ja loob piirangute näol end uuesti meie olevikus. Püsivaks muutuseks on vaja jõuda algpõhjuseni.

Hüpnoos

Lubab ligi pääseda alateadvusele ning jõuda sisemise tervendajani. Sügavas hüpnoosis ilmutavad end seosed, mille meie ratsionaalne meel tavateadvusel olles peidus hoiab. Hüpnoosi abil on võimalik ka aktuaalseid tugevaid probleeme ajutiselt kontrolli alla saada – et saaks seni igapäevaeluga hakkama, kuni algpõhjuseni jõudmine ja tervenemine toimub.

Hääledialoog

Meis elab hulga isikuid. Oleme ju aegajalt erinevas tujus, mõnel päeval saame endaga paremini hakkama, teine päev kulgeb raskemalt. On olukordi, mis viivad meid alati endast välja, ka siis, kui pingutame selle vältimiseks. Mõni tunne, näiteks kergus või mängulust võib olla päris harv külaline, halvemal juhul on viimane kohtumine temaga lapsepõlvemälestus. Need alamisiksused määravad meie elu palju suuremal määral kui arvata oskame. Hääledialoogi abil saame kõigist neist häältest teha endale võimsad liitlased ja asuda ise oma teadlikkusega juhirolli. Hääledialoogil põhinevad  ka minu loodud õpitoad. Loe veel.

Regressioon

Turvaliselt ohjatud teekond kuitahes kaugele minevikku, et näha, mõista ja tervendada meie probleemide algpõhjuseid.

Rännak

Juhitud meelerännakud võimaldavad vahetut kontakti iseendaga ja juhivad meid sügava mõistmise ja andestamiseni, mis on tervenemise alus.

Coaching

Mõnikord on vaja vanadest mustritest väljamurdmiseks ja uute harjumuste juurutamiseks vaadata oma ressursid üle, teha konkreetne plaan ja hakata lihtsalt minema.

Kui tunned, et saan sind aidata, võta ühendust!

toomas.kordemets@gmail.com

https://www.facebook.com/soulsaloon/